Firma przewozowa KSCompany  realizuje usługi transportu przesyłek dla firm i osób prywatnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz trasie Polska - Szwecja - Norwegia - Szwecja - Polska.

 

Działamy na rynku transportowym od 2019 roku. Specjalizujemy się w krajowym i zagranicznym transporcie. Usługi wykonujemy nowymi samochodami Renault Master (plandeka) o pojemności 10 EP i 12 EP. Posiadamy pojazdy z windą. Wykonujemy transport zakupionych mebli ze sklepu, realizujemy przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, sprzętu RTV i AGD, transport materiałów budowlanych, towaru na paletach, części samochodowe, transport przyczep samochodowych, przewóz samochodów i motocykli oraz realizujemy usługi dostawy zakupów spożywczych, z Allegro, Apteki lub marketu np Tesco.

 

Naszym głównym celem jest profesjonalna, możliwie idealna obsługa klienta indywidualnego oraz firmowego i korzystny stosunek ceny do jakości.
Przez 2 lata naszej pracy i realizacji szeregu usług transportowych i przeprowadzkowych, grono zadowolonych klientów jest dość spore z czego niezmiernie się cieszymy.
Jest to dla nas dodatkową motywacją do dalszej pracy i podnoszeniem jakości naszych usług.